Две баби си говорят:
– До какво доживяхме! Представи си само: моята внучка живее с някаквъв младеж без да са подписали.
Другата:
– Добре си ти! Моят внук се е подписал и живее с някакъв мъж.
Две баби си говорят:
– До какво доживяхме! Представи си само: моята внучка живее с някаквъв младеж без да са подписали.
Другата:
– Добре си ти! Моят внук се е подписал и живее с някакъв мъж.