В метрото се возят двама младежи. На седалката срещу тях седят две девойки. Единият пита другия:
– Искаш ли да се запознаем с гаджетата?
– Защо не!?!
– Супер! Но твоята е малко грозничка…
В метрото се возят двама младежи. На седалката срещу тях седят две девойки. Единият пита другия:
– Искаш ли да се запознаем с гаджетата?
– Защо не!?!
– Супер! Но твоята е малко грозничка…